Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo

4C , 31
8C , 24
Alfa 145 , 70
Alfa 146 , 49
Alfa 147 , 303
Alfa 149 , 3
Alfa 155 , 17
Alfa 156 , 209
Alfa 159 , 4
Alfa 164 , 7
Alfa 166 , 41
Alfa 33 , 4
Alfa 90 , 1
Alfetta , 2
Brera , 1
Giulietta , 3
GT , 9
GTV , 3
Junior , 1
MiTo , 5
RZ/SZ , 1
Spider , 6
Sot 13:42 Shitorja ,

Alfa Romeo Mito

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:17 ,

Alfa romeo 146 1.6 benzin viti 2000 me klim

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:52 ,

Alfa Romeo 147 benzin -02

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:32 ,

Shitet alfa gt bertone 170 ps extra vetur sportive

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:23 ,

shitet Bej edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 05:41 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN ME KESH

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 16:16 ,

ALFAROME shes ndrroj

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 14:37 ,

Alfa Romeo

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 11:40 ,

urgjent 1150 ero

1 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Maj 14:37 ,

alfa romeo

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 13:39 ,

Alfa romeo tip top

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 11:10 ,

Alfa rome 1.6 2003 ndrrim me kombi , kamjon

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 13:17 ,

Alfa romeo per maraklli

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:45 ,

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Maj 15:18 ,

Alfa romeo tip top

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 22:00 ,

Alfa romeo

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 14:54 ,

Alfa romeo TIP TOP

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 14:34 ,

ALFA

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 08:51 ,

Vetura ne shitje

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 17:52 ,

Alfa romeo

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 09:31 ,

Shiten bicikletat ne gjendje te mir

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 10:51 ,

ALAF -147B-1.8BENXIN AUTOMATIK 2004 RKS 7 MUJ REGI

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 10:51 ,

ALAF -147B-1.8BENXIN AUTOMATIK 2004 RKS 7 MUJ REGJ

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 12:59 ,

Blejm Vetura pa dogan ose rks ��������

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 11:21 ,

shes Alfaromeo 146 1.6 B

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 01:07 ,

Pjes per Alfa romeo 156

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Maj 17:21 ,

Alfa romeo

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 23:32 ,

Alfa romeo tip top

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:51 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 19:51 ,

Alfa romeo tip top

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 22:41 ,

Shes Gomat 16

70 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 12:03 ,

ALFA ROMEO 147 - 2009 - 1.6

3 960 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 11:09 ,

Alfa Romeo Quadrifoglio

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Pri 11:01 ,

Alfa roemo 145

700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Pri 15:39 ,

Alfa romeo tip top

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 01:45 ,

Alfa Romeo GTV -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 18:10 ,

Punojm RIMORKO me porosi

300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 16:01 ,

Alfa romeo tip top

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 17:27 ,

Blejm Ari

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Pri 11:19 ,

Motorr sharr

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 15:20 ,

Alfa romeo tip top

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 18:27 ,

DOBRA

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 16:17 ,

Pjes per Alfa romeo 156

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Pri 16:09 ,

Alfa romeo teper e mir

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 19:46 ,

Shitet Mbajsi I t4 shum I praktikshum

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 16:17 ,

Pjes per Alfa romeo 156

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Mar 00:08 ,

shes motorr dollmar baj nrrim me auto larje

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 12:57 ,

Shitet dhe ndrrohet

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 11:25 ,

Alfa romeo gjendje shkelqyer

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 08:47 ,

Shite Alfaramo 156

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim