Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo

4C , 43
8C , 43
Alfa 145 , 126
Alfa 146 , 104
Alfa 147 , 465
Alfa 149 , 10
Alfa 155 , 19
Alfa 156 , 322
Alfa 159 , 59
Alfa 164 , 13
Alfa 166 , 99
Alfa 33 , 4
Alfa 75 , 1
Alfa 90 , 2
Alfetta , 1
Brera , 5
Giulia , 1
Giulietta , 14
GT , 27
GTV , 2
Junior , 1
MiTo , 10
RZ/SZ , 1
Spider , 4
Sot 11:00 ,

SHES IVECO 35-10 DIZEL 2.5 RKS KIPER DUPLLO

1 599 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:22 ,

Alfa romeo 146 1.6 benzin viti 2000 me klim

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:39 ,

Alfa Romeo 1.9 _16V JTD ndrrim astr g

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:47 ,

shitet Alfa romeo 1.9 jtd

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:38 ,

ALFA GULIETTA 2.0 DIESEL AUTOMATIK EXCLUSIVE GPS

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:28 ,

alforome 165

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:17 ,

Alfaromeo 147, Diesel 1.9

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:37 ,

Alfa Romeo 159 1.9JTd

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:44 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN ME KESH

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:37 ,

Alfa rome 147 jtd 1.9dizell

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:33 ,

ALFA ROMEO 147

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:43 ,

ALFA ROMEO 159

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:21 ,

Alfa Romeo Mito 1.3 Dizell 2011 Me Dogan ��������

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 23:52 ,

Alfa Romeo 147 benzin -02

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 21:04 ,

Shitet zmadhusi

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 20:37 ,

Alfa Romeo

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 20:33 ,

Alfaromeo 159 2.4 Jtdm 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 20:23 ,

shitet Bej edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 17:46 ,

Shes

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 17:34 ,

Shes

30 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 14:37 ,

alfa romeo

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 13:39 ,

Alfa romeo tip top

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 11:10 ,

Alfa rome 1.6 2003 ndrrim me kombi , kamjon

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 10:49 ,

Alfa Romeo 159 2008 sport wagon

6 100 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 09:33 ,

Alfa romeo 147 Viti 2007 (RKS) 1.9 JTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 09:14 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD 1.9 Diesel 2010

6 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Maj 09:13 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD 1.9 Diesel 2010

6 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Maj 09:13 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD 1.9 Diesel 2010

6 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Maj 09:12 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD 1.9 Diesel 2010

6 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Maj 09:11 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD 1.9 Diesel 2010

6 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Maj 17:30 ,

ALFA ROMEO 1.9 JTD E SAPO DOGANUAR..

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 13:17 ,

Alfa romeo per maraklli

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 12:32 ,

Alfa Romeo Giulietta

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Maj 14:45 ,

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Maj 09:26 ,

shitet Alfa Rome 156 2.4JTD

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 11:26 ,

Shes

5 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 23:16 ,

Nderrohet

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 22:00 ,

Alfa romeo 1.9 disel

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 08:52 ,

Alfa Romeo

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 15:18 ,

Alfa romeo tip top

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 22:00 ,

Alfa romeo

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 21:59 ,

Shitet ndrrohet alfarome

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 14:54 ,

Alfa romeo TIP TOP

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 14:34 ,

ALFA

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 08:51 ,

Vetura ne shitje

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 19:34 ,

Blej Vetura Qe Nuk i Perdorni prej 150/500 eu

333 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 17:52 ,

Alfa romeo

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 09:31 ,

Shiten bicikletat ne gjendje te mir

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Maj 14:54 ,

Shes ose ndrroj alfa romeo

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim