Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alfa Romeo

4C , 58
8C , 54
Alfa 145 , 176
Alfa 146 , 140
Alfa 147 , 655
Alfa 149 , 12
Alfa 155 , 27
Alfa 156 , 489
Alfa 159 , 84
Alfa 164 , 15
Alfa 166 , 126
Alfa 33 , 6
Alfa 75 , 1
Alfa 90 , 4
Alfetta , 2
Brera , 6
Giulia , 2
Giulietta , 26
GT , 38
GTV , 4
Junior , 3
MiTo , 17
RZ/SZ , 1
Spider , 9
Sot 13:03 Shitorja ,

Alfa Romeo Mito

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:02 Shitorja ,

Alfa Romeo 940 Giulietta

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:13 ,

dyer per dhoma viber+38349311536

65 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:40 ,

Shitet Alfa Rome 1.6 benxin Rks

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

ALFA GULIETTA 2.0 DIESEL AUTOMATIK EXCLUS. AKSION

9 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:07 ,

Alfa Romeo

750 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:38 ,

Alfa rome 1.9 jtd vp 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:52 ,

Alfa Romeo 159 Ti 2.4 JTDm 210 Ps

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 ,

Alfa romeo 147 1.9 jtd

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 ,

Alfa Romeo 159 1.9Jtd 08

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:30 ,

ALFA ROMEO 1.9 JTD E SAPO DOGANUAR..

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:44 ,

Pjes per alfo romeo

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:12 ,

Alfa romeo 1vit rks

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:27 ,

Shitet Alfa rome 2.4 dizell 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:27 ,

Renault kango

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 08:51 ,

Alfa Romeo 2.4 JTD

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:43 ,

Alfa Romeo Mito 1.3 Dizell 2011 Me Dogan ��������

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:41 ,

Alfa romeo 147 Viti 2007 (RKS) 1.9 JTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 22:46 ,

Alfa Romeo 166 2.4 JTD Ndrrim i Mundshem

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Gush 20:30 ,

ALFAROME shes ndrroj

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 18:26 ,

Alfa Romeo

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 13:43 ,

Shiten Laptopat

11 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 12:18 ,

SHES VETUREN

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Gush 08:15 ,

Alfa ROMEO , 1.9 JTD , RKS / 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 23:52 ,

Alfa Romeo 147 benzin -02

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 21:58 ,

Alfa romeo 147 1.9 jtd

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Gush 20:23 ,

shitet Bej edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 11:52 ,

Alfa Romeo 145 benzin

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Gush 23:38 ,

Blejm Vetura pa dogan ose rks ��������

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Gush 18:41 ,

Alfaromeo 159 2.4 Jtdm 2006

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 17:49 ,

Blej Vetura Qe Nuk i Perdorni prej 150/500 eu

333 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 16:09 ,

Alfa Romeo 1.9 _16V JTD

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Gush 22:08 ,

Alfa Romeo 156, 150 PS

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 19:23 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN ME KESH

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 19:40 ,

Alfa Romeo 147 VELOCE

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 12:38 ,

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Gush 11:19 ,

Alfa romeo 170ps nafte

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Gush 19:51 ,

Shitet alfa romeo 147gjtd

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 14:10 ,

alfa rome

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 14:10 ,

alfa romeo 156 2.0 me librez ks

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Gush 22:09 ,

Shitet alfa romeo 147gjtd 1.9

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Gush 21:49 ,

Alfa romeo tip top

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Gush 09:58 ,

Alfa romeo

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 20:44 ,

Alfa Romeo 156 1.9 jtd dizel

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 15:22 ,

Shitet ALFA ROMEO 159 2.4 jtdm

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Korr 09:48 ,

Rent a car "KORRA"044 77 88 33dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999


Në fillim