Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alpina | B10

31 Maj 21:58 ,

Briket i hardhisë së rrushit

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 01:20 ,

goldon ne ghendje te regullt shum pak i perdorun

1 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 18:00 ,

fave 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 15:43 ,

Kiosken 5x3 me instalim te rrymes ndrrim me vetur

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Dhj 16:58 ,

golf 2

350 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
06 Nën 21:04 ,

Shiten distancerat

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 23:23 ,

Shitet ose drohet me vetur

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Tet 22:02 ,

Shiten fellnet

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 15:45 ,

werwrw

123 123 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 20:47 ,

Traktor

2 800 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Qer 14:12 ,

Makin nivelizimi

11 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 18:28 ,

Shef fellnet per bmw 235/45/R17

220 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 20:09 ,

baser amerikan

110 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 17:59 ,

Samsung Grand duo dhe Iphone 4

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 09:44 ,

shitet shtilli

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 13:22 ,

Shitet Rimorka

850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Tet 00:05 ,

Kerkoj vetur deri 800eu me regjistrim

800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 22:21 ,

Blej te gjitha llojet e veturav

100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 11:19 ,

Rimoreke

800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 11:57 ,

ne shitje

700 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Gush 22:29 ,

Shitet Raftat+tavolina+printer+karrika

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 14:10 ,

Blejvetur

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 11:06 ,

Gali

555 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 17:03 ,

Shes ore shkrepz urgjent

10 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 21:56 ,

shes instagram me 12.2k

12 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 20:36 ,

RADIO PER KERR 10 ero dyt

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 19:44 ,

Goma Ver + Dimër

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 20:22 ,

Kamjonet

1 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Tet 08:24 ,

Kompresor

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Korr 20:30 ,

shes rimorkio per veture

700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 10:17 ,

Dekorime

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 21:35 ,

Llapqint nshitje

10 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 19:18 ,

golf 2

1 400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 18:56 ,

Patica Nike Per futcal

45 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 15:03 ,

Gjet

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 07:30 ,

shitet ndrrim furra per pula

700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 07:26 ,

Samsung sg 70000

110 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 21:04 ,

Prizren

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 15:03 ,

Shtoj edhe 400 euro per vetur jap dhe motorin

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 01:55 ,

Fellne 15'

100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Dhj 17:16 ,

KUKE PER GOLF 3

35 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 20:17 ,

DJ OMARI

44 368 475 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim