Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alpina | B12

28 Pri 12:09 ,

Alpina B12

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Shk 15:05 ,

Shes pjes per mercedes sprinter 1997 2.3

500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 22:11 ,

Shitet biljardi 10

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 23:43 ,

shes fellnet numer 225/40Z18

290 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 19:25 ,

Shporet

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 19:25 ,

Shporet

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 19:25 ,

Shporet

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Nën 22:48 ,

Mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 08:28 ,

Biciklet shimano

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 17:41 ,

Pistolet per ngjyrosje pinifarina

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 20:16 ,

Golf

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Maj 23:30 ,

Shes ramin per golf 5 dhe kabllot ne timon per vou

20 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Shk 14:03 ,

audi 80

480 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 09:45 ,

Ulse për Fēmijë

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Jan 12:55 ,

shiten zoshnikt sharp

30 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Jan 17:36 ,

Shes kallamoq ibardh shum mir

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
01 Jan 00:24 ,

fellne

400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Dhj 21:33 ,

Televizor

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 12:16 ,

Shitet

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 18:45 ,

Dekore te Ndryshem Me porosi

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 15:37 ,

shiten fellnet nr14 250ero

250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 07:43 ,

shes branikin

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 17:45 ,

Iveko

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 16:59 ,

shes goma per dimer pjes per vetura

20 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 01:38 ,

Sabufer

120 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Jan 15:35 ,

Dyr dhe rrethoja te ndryshme

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Dhj 18:19 ,

Goma 195/65/15 8 copa

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 02:05 ,

Dritare plastik

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Korr 10:16 ,

Pajisje per KONTROLL TEKINIKE HOFMANN Sume lire!!!

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 22:01 ,

Tavolina verore per Restaurante , dhe terasa

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 20:13 ,

She's urgjent kranin Ben ndrrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 22:20 ,

Golf

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 18:43 ,

Fellne 18 per audi

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 20:05 ,

benzin 2.7

54 668 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim