Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alpina | B3

14 Qer 21:24 ,

Cadyy 1.9 SDI ngjendje te rregullt

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 20:01 ,

Shitet 40€

40 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 21:52 ,

Shes

45 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 21:56 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 21:47 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 15:17 ,

Shite

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Jan 23:03 ,

Shes radiolidhje

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 19:06 ,

Gume

190 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Tet 18:37 ,

Shiten dyrt urgjent te blera 500 euro tash 250euro

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 12:03 ,

Radion

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Sht 20:26 ,

Shitet kerri

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Qer 15:34 ,

NDRROJ TERTAQIN

499 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 10:30 ,

Golf2 benxin.plin 1.6 shitet nrrohet

550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 17:04 ,

Shiten tullat

2 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 16:22 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 12:41 ,

Vellga per mercedes-benz

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 15:24 ,

Bilardo ne shitje

350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 13:42 ,

shes boc plini komplet per vetur

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 19:00 ,

Shitet sh

390 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Gush 14:08 ,

Shes karrocen per femij

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 11:50 ,

Shiten fellne me 8 shrafa

80 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 14:44 ,

NDRROJ SHES GOMAT ME NR. 13 SI TREJA LIR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Maj 09:45 ,

Bmw e30

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 10:08 ,

NDRROJ GOMAT ME BANDASH 13 ME GOMA 15,

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Mar 20:35 ,

VW Golf 2 dizel

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Shk 07:40 ,

shitet

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Jan 17:56 ,

Motorr te ujit elektrogovin

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 19:28 ,

shitet golfi2. 230euro

230 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Nën 18:17 ,

shitet golfi2

44 557 178 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Nën 18:09 ,

urgjend shitet golf 2 benzin 1.3

270 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 16:22 ,

Pres Blers Serioz

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 14:23 ,

kombi shu ne gjende te mir 1.6 motorin v

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Shk 20:31 ,

Pjese rezerve per vetura extra qmimee

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 22:31 ,

Shigjetat

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 13:30 ,

Urgjent shitet gjipi 750 euro

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 23:12 ,

Audi B3 benzin -00

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim