Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alpina | B4

03 Korr 11:43 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Qer 19:34 ,

Shiten bicikletat e ushtrimve

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Qer 23:05 ,

DJATH & qumsht te dhive

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 20:20 ,

Biciklet 28 Sport

90 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Maj 15:11 ,

Shes

90 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 20:43 ,

Shes

70 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 17:40 ,

Shes

35 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Shk 13:45 ,

Shes gjeten be gjendje te mir punon mir baj drrim

450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 15:36 ,

She's bicikleten telefon dyat

55 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 23:04 ,

Shes pjes per kombi t5 1.9 tdi nr044933853

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Jan 14:06 ,

TENDA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA. 044 320 331

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 17:52 ,

Radjo me dvd

60 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Tet 21:29 ,

Shite rimorkio ose ndrrohet

900 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Tet 12:14 ,

Rahovec

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 21:55 ,

Dyer te obirrit

120 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 23:32 ,

biljard flipera

650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Korr 20:56 ,

Krevet per Femij

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Korr 13:21 ,

Golf3

440 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 18:20 ,

Shes fellnet per golf opel

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 13:37 ,

Furre per pica

1 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 19:04 ,

pasat 2

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 13:51 ,

opel omega

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 14:12 ,

Shitet

380 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 10:04 ,

Opshiv

330 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Tet 14:26 ,

Dkkdkkdd

100 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Sht 12:55 ,

AUTO POLIR & LARJE SPECIALE NITI. OFERT 50€

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 21:38 ,

shes ndrroj raftatt

1 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 17:57 ,

Shes Kumlla

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Qer 21:13 ,

Drita

40 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 20:06 ,

shitet kombi t4

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 18:10 ,

Shitet Vetura

19 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Mar 20:19 ,

Shitet Qeni me emrin marko i rraces se flliqt

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 01:29 ,

Nn

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 18:14 ,

Shtojsa

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 16:54 ,

Shese

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 09:40 ,

shiten reklamat

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 21:09 ,

Overllug

250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 20:41 ,

shitet urgjend

280 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 09:47 ,

Goma rezerv

50 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 22:09 ,

Shes dvd per kerr ose ndrrim me tel

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 08:47 ,

Shite gumat

120 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 18:48 ,

BLEJ VETURA ME CASH

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Tet 11:34 ,

Shew fellne 16qe me.4 bira

150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Gush 22:37 ,

Shes bicikleten SCOTT YZ35

200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 10:20 ,

Shes fellnet mercedesit 15

160 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 22:39 ,

Uverllug

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Maj 14:22 ,

katerin

500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Maj 19:49 ,

Shes fellne

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 14:09 ,

Gomat per golf 4 micchelin

70 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 18:35 ,

Golf 5

3 689 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim