Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alpina | B5

22 Qer 15:44 ,

Honda mtx 125

750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 17:34 ,

Shes

25 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 17:44 ,

Pomp Hydrolikt me Rrym 220V & 380

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Pri 13:39 ,

Fellne univerzal me 8 vrima ndrroj me 16 per opel

150 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Mar 21:10 ,

Shes hillt

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 20:58 ,

Shes prokolic per vetur

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 14:15 ,

kamjon

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 19:46 ,

55

55 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 14:11 ,

Shes frizin ne gjendje te mir shum punon shum mir

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 22:01 ,

Trenerka 25€

25 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 23:47 ,

Shes gumat

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 23:23 ,

Shiten pjes por fiat punto

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 22:12 ,

TAXI SHKUP AJROPORT 50 EURO

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Tet 10:52 ,

Shitet alpina

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 08:03 ,

Shiten Gumat 11

110 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 01:50 ,

Fellne

260 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 12:45 ,

Shes motorr shar modeli rus

50 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Gush 20:52 ,

Ombrella

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 19:13 ,

Dele

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 21:29 ,

Black Berry

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 19:18 ,

Shitet

480 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 16:03 ,

Bicikell

70 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 21:23 ,

Shutet traktorri 1200euro

1 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 17:24 ,

shitet bilardo

280 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 13:29 ,

Wv Tavoline Pune dhe Lavaman INOX KOMPLET

490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 14:23 ,

Zerim Aiwa original

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 16:08 ,

hulaja

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Tet 16:58 ,

ptokolica per vet vetura ne shitje ne Gjilan

220 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 09:21 ,

Muzik

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Qer 01:41 ,

Silver Crest 2017 SdCard,Usb,Aux,Cd,mp3,mp4,Blotot

90 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 12:24 ,

opell aster

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 14:07 ,

Hyhy

12 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 14:22 ,

Shiten pishat urgjent lloji smarak

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 09:36 ,

Masina za sneg

180 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 20:18 ,

2 skelet vetm 50€

50 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 12:19 ,

Shitet Gjeli Brahma Buff

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 14:04 ,

shitet bassi boosted

30 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 00:15 ,

shitet golf 4

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 12:55 ,

Blejm vetura qka nuk i perdorni apo aksident 24or

400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 14:09 ,

Shes goma dimrit me bandash 4 copa per zafir 15she

120 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 22:47 ,

lt55

2 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 14:41 ,

Shitet kuka vw

60 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 00:33 ,

Blej faqe interenti deri 50 k

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Maj 13:54 ,

Fellne 13 coll

180 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 22:45 ,

shes mondial

200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Mar 22:38 ,

Shes Kuzhinen

5 001 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 09:29 ,

Pajaqalla 50 ero

50 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 22:06 ,

u shiiiiitttttttttttt

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 09:05 ,

Fellga per mercedes

250 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Nën 14:39 ,

shitet vitrina me ftofje

280 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim