Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alpina | B6

06 Korr 13:57 ,

shes gomat komplet te ardhur nga gjermanija origin

350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 18:14 ,

Shitet gjeneratori

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 03:56 ,

Te gjitha

1 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 00:28 ,

She's bicikleten

75 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 19:13 ,

Shporet

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Maj 20:59 ,

Shes ford fiesta shum ngjendje tmir

330 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 15:14 ,

Shite

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 11:49 ,

Goma per dimer

55 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 19:12 ,

Shes kaminin shum pak te perdorun 2 muj

140 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 15:46 ,

shes Mall nga Austria

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 22:33 ,

bejm transportim veturav nga austria dhe gjermanij

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 19:28 ,

Kombi Iveko 2.3

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim