Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alpina | B7

14 Jan 21:13 ,

Fellne

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 13:46 ,

Goma dimrit 13

70 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 01:00 ,

Shiten kultivatorat

2 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 19:19 ,

Shitet nrrohet

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 18:58 ,

Shitet Urgjent

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Gush 15:59 ,

Sheshi shtalba

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
23 Qer 21:47 ,

Fellga 17-sh

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 17:11 ,

urgjent pjes shum lir

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Pri 23:06 ,

Goma 225/50/17 te veres michelin

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 22:11 ,

Passat

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Jan 16:27 ,

shes fellne mercdesit AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 21:01 ,

Karting

700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim