Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alpina | D10

22 Pri 21:35 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 18:21 ,

Kos e barit

120 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 12:04 ,

Pasat

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Pri 09:14 ,

Muzik per vetur Urgjent

80 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 23:07 ,

PUNOJM ME BAGER

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 19:43 ,

Bejm instalime elektrike, llusteta te gjitha

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim