Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alpina | D3

25 Shk 21:26 ,

Shitet piaggio liberty 125cc urgjent

650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Nën 18:06 ,

Transport per ajroport shkup 40 euro tel+383446365

40 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Tet 17:19 ,

SHITET URGJENT NDRIM ME SKUTER

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Shk 12:57 ,

Shes fellne 225 45 17 me goma te reja dimrit

350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 17:19 ,

Shitet nrrohet

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 22:24 ,

shes vez te zhabav

3 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim