Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alpina | Model tjetër

Sot 15:56 ,

Fellne 18 coll

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 18:42 ,

Fellne

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 17:08 ,

Fellne alumini

750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 22:11 ,

Shes matorrin 1.6 disel me gjith menjaq

170 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 22:44 ,

Alpina dizel

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 19:23 ,

rafta per lokal 70 metra katror

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Tet 20:57 ,

Golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 19:11 ,

motorr

80 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Tet 14:42 ,

Fellne

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Sht 19:56 ,

Motorr

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 00:21 ,

Shitet urgjent

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 09:00 ,

300

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 13:57 ,

Komoda shitet me qmim te volitshum

165 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 11:22 ,

Zbulimi i shkakut te lageshtise ne shtepi

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 20:26 ,

Shes radion zenec ne gjendje perfekte

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: > 500 000
11 Nën 14:51 ,

Audi A4

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 20:13 ,

Bmw e30

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 13:06 ,

Shitet bicikleta "CrossWave"

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 12:05 ,

Bas pionner orgj

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 22:50 ,

veture

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 17:48 ,

Shitet renault 2000 qmimi sipas marrveshjes

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 12:31 ,

Shtepiza ne shitje

1 850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 16:14 ,

Bass

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 19:01 ,

Shitet vetura

350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 17:51 ,

Canon 1100 D

260 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 17:57 ,

shitet ascona

500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Nën 14:51 ,

Opel Frontjera

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Tet 20:16 ,

Pasat V6 4x4

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 17:06 ,

Shitet Urgjent

4 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 15:30 ,

gjeta

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Sht 10:50 ,

shitet bmw 328i

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 10:01 ,

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Qer 19:21 ,

fgjfhjf

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 21:27 ,

Ne shitje

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 00:58 ,

ma

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 08:17 ,

golf 3

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 15:44 ,

shitet

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim