Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alpina | Roadster S

25 Qer 12:55 ,

shes gomat komplet te ardhur nga gjermanija origin

275 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Nën 08:25 ,

Shes

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 15:35 ,

Shes biciklet 26

75 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Tet 13:00 ,

Agergat

250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 00:56 ,

Goma

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 09:15 ,

Shiten fellnet per o pell 120 eue

120 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Qer 20:00 ,

shes 4 fellga

150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim