Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alpina | XD3

20 Maj 15:55 ,

Bicikell

70 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 15:40 ,

besi

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 18:33 ,

shitet shtilli

220 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 02:58 ,

audi 80

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim