Besianë | Makina | Vetura | Alpina

B10 , 4
B12 , 1
B3 , 1
B4 , 2
B5 , 4
B7 , 1
D3 , 1
30 Mar 21:10 ,

Shes hillt

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 20:58 ,

Shes prokolic per vetur

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 19:18 ,

Shitet

480 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 13:29 ,

Wv Tavoline Pune dhe Lavaman INOX KOMPLET

490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 18:58 ,

Shitet Urgjent

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Nën 20:26 ,

Shes radion zenec ne gjendje perfekte

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: > 500 000
19 Shk 01:38 ,

Sabufer

120 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Qer 13:50 ,

SHITEN DY CISTERNA PRODHIME GJERMANI

180 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 19:18 ,

golf 2

1 400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 00:41 ,

Orë

17 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 11:58 ,

fellne golf4

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 07:26 ,

Samsung sg 70000

110 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 16:22 ,

Pres Blers Serioz

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 22:24 ,

shes vez te zhabav

3 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 08:17 ,

golf 3

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 17:16 ,

KUKE PER GOLF 3

35 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim