Prizren | Makina | Vetura | Alpina

B10 , 7
B12 , 1
B3 , 5
B4 , 1
B5 , 2
B7 , 2
B8 , 1
D3 , 2
31 Maj 21:58 ,

Briket i hardhisë së rrushit

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 20:01 ,

Shitet 40€

40 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 15:17 ,

Shite

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Jan 17:52 ,

Radjo me dvd

60 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Jan 19:06 ,

Gume

190 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Nën 08:25 ,

Shes

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 19:11 ,

motorr

80 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Tet 17:19 ,

SHITET URGJENT NDRIM ME SKUTER

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Tet 01:50 ,

Fellne

260 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 14:42 ,

Fellne

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Qer 20:47 ,

Traktor

2 800 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Maj 10:30 ,

Golf2 benxin.plin 1.6 shitet nrrohet

550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 09:00 ,

300

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 19:19 ,

Shitet nrrohet

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 12:41 ,

Vellga per mercedes-benz

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 17:19 ,

Shitet nrrohet

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Jan 14:23 ,

Zerim Aiwa original

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 00:05 ,

Kerkoj vetur deri 800eu me regjistrim

800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 11:19 ,

Rimoreke

800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Gush 12:05 ,

Bas pionner orgj

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 12:31 ,

Shtepiza ne shitje

1 850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 16:14 ,

Bass

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 15:35 ,

Dyr dhe rrethoja te ndryshme

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Dhj 00:56 ,

Goma

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 17:14 ,

Komoda

190 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
30 Tet 20:16 ,

Pasat V6 4x4

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 07:30 ,

shitet ndrrim furra per pula

700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 21:01 ,

Karting

700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Mar 21:04 ,

Prizren

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 15:03 ,

Shtoj edhe 400 euro per vetur jap dhe motorin

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim