Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alpina

B10 , 1
B12 , 1
B5 , 1
Dje 21:58 ,

Briket i hardhisë së rrushit

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 22:01 ,

Trenerka 25€

25 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 20:13 ,

She's urgjent kranin Ben ndrrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 00:58 ,

ma

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim