Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alpina

B10 , 17
B12 , 11
B3 , 13
B4 , 5
B5 , 8
B6 , 1
B7 , 5
B8 , 1
D10 , 3
D3 , 2
XD3 , 1
03 Qer 20:20 ,

Biciklet 28 Sport

90 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 21:58 ,

Briket i hardhisë së rrushit

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 12:09 ,

Alpina B12

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Pri 21:56 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 21:47 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 21:35 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 21:26 ,

Shitet piaggio liberty 125cc urgjent

650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Jan 22:11 ,

Shitet biljardi 10

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Jan 15:43 ,

Kiosken 5x3 me instalim te rrymes ndrrim me vetur

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Jan 23:43 ,

shes fellnet numer 225/40Z18

290 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 21:13 ,

Fellne

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 21:04 ,

Shiten distancerat

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 23:23 ,

Shitet ose drohet me vetur

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Tet 22:02 ,

Shiten fellnet

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 19:11 ,

motorr

80 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Tet 18:37 ,

Shiten dyrt urgjent te blera 500 euro tash 250euro

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 10:52 ,

Shitet alpina

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 19:56 ,

Motorr

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 12:45 ,

Shes motorr shar modeli rus

50 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Gush 17:41 ,

Pistolet per ngjyrosje pinifarina

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 23:30 ,

Shes ramin per golf 5 dhe kabllot ne timon per vou

20 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Maj 15:55 ,

Bicikell

70 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 20:59 ,

Shes ford fiesta shum ngjendje tmir

330 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 18:28 ,

Shef fellnet per bmw 235/45/R17

220 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 20:09 ,

baser amerikan

110 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 09:45 ,

Ulse për Fēmijë

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Shk 17:04 ,

Shiten tullat

2 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 13:29 ,

Wv Tavoline Pune dhe Lavaman INOX KOMPLET

490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Jan 00:24 ,

fellne

400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Nën 09:44 ,

shitet shtilli

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 00:05 ,

Kerkoj vetur deri 800eu me regjistrim

800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 16:58 ,

ptokolica per vet vetura ne shitje ne Gjilan

220 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 20:13 ,

Bmw e30

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 12:16 ,

Shitet

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 22:29 ,

Shitet Raftat+tavolina+printer+karrika

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 14:10 ,

Blejvetur

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Gush 15:59 ,

Sheshi shtalba

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
11 Korr 12:04 ,

Pasat

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Qer 17:11 ,

urgjent pjes shum lir

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Pri 09:14 ,

Muzik per vetur Urgjent

80 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 11:06 ,

Gali

555 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 07:43 ,

shes branikin

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 19:01 ,

Shitet vetura

350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 20:41 ,

shitet urgjend

280 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 14:04 ,

shitet bassi boosted

30 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 08:47 ,

Shite gumat

120 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 08:24 ,

Kompresor

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Gush 14:08 ,

Shes karrocen per femij

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 10:20 ,

Shes fellnet mercedesit 15

160 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 14:44 ,

NDRROJ SHES GOMAT ME NR. 13 SI TREJA LIR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim