Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alpina

B10 , 34
B12 , 26
B3 , 29
B4 , 43
B5 , 32
B6 , 7
B7 , 7
B8 , 2
D10 , 5
D3 , 4
D4 , 1
D5 , 1
XD3 , 4
28 Maj 17:34 ,

Shes

25 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 20:01 ,

Shitet 40€

40 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 18:42 ,

Fellne

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 09:24 ,

Briket i hardhisë së rrushit

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 15:11 ,

Shes

90 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 03:56 ,

Te gjitha

1 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 17:40 ,

Shes

35 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 21:56 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 21:47 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 21:35 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 13:39 ,

Fellne univerzal me 8 vrima ndrroj me 16 per opel

150 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Pri 12:39 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Pri 00:28 ,

She's bicikleten

75 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 01:20 ,

goldon ne ghendje te regullt shum pak i perdorun

1 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 21:10 ,

Shes hillt

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 20:58 ,

Shes prokolic per vetur

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 19:46 ,

55

55 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Shk 13:45 ,

Shes gjeten be gjendje te mir punon mir baj drrim

450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Shk 17:08 ,

Fellne alumini

750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 18:47 ,

Golf golf

280 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Shk 15:17 ,

Shite

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Shk 14:11 ,

Shes frizin ne gjendje te mir shum punon shum mir

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 22:11 ,

Shes matorrin 1.6 disel me gjith menjaq

170 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 18:00 ,

fave 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 22:44 ,

Alpina dizel

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 23:04 ,

Shes pjes per kombi t5 1.9 tdi nr044933853

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Jan 14:06 ,

TENDA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA. 044 320 331

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Jan 22:01 ,

Trenerka 25€

25 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 15:43 ,

Kiosken 5x3 me instalim te rrymes ndrrim me vetur

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Jan 23:03 ,

Shes radiolidhje

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 21:13 ,

Fellne

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 23:47 ,

Shes gumat

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Jan 17:52 ,

Radjo me dvd

60 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 23:23 ,

Shiten pjes por fiat punto

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 19:23 ,

rafta per lokal 70 metra katror

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Jan 19:06 ,

Gume

190 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 19:25 ,

Shporet

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 19:25 ,

Shporet

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 19:25 ,

Shporet

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Dhj 19:13 ,

Shporet

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Nën 18:06 ,

Transport per ajroport shkup 40 euro tel+383446365

40 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Nën 22:48 ,

Mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 13:46 ,

Goma dimrit 13

70 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 21:04 ,

Shiten distancerat

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 23:23 ,

Shitet ose drohet me vetur

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Tet 22:02 ,

Shiten fellnet

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 19:11 ,

motorr

80 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Tet 18:37 ,

Shiten dyrt urgjent te blera 500 euro tash 250euro

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 10:52 ,

Shitet alpina

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 17:19 ,

SHITET URGJENT NDRIM ME SKUTER

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim