Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Artega | Model tjetër

13 Korr 18:24 ,

"AUTO GZIMI" GOMA PËR SEZONIN VEROR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Maj 15:36 ,

U SHIT

1 850 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 20:28 ,

Citroen xsara

1 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 22:28 ,

printer

35 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 19:00 ,

Alo

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 16:29 ,

Shiten Karcher dhe fshisa pastrim kimik

600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 09:21 ,

airport taxi ne te gjith ballkanin

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 16:58 ,

SHITENDRUT 4 METRA BUNGU EDHE5 METRA ahiTRASHA JOn

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Jan 12:43 ,

Ulese per femije ne veture

7 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 16:37 ,

Shitet fmia i ritur qe spo hin ne bylyk

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 19:42 ,

shitet muzika n gjendje r rregull

110 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 09:57 ,

Goma per vetura

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 21:07 ,

shes astren ngjendje t rregullt

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 04:35 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Nën 04:35 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 16:33 ,

Shes iveco

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 20:58 ,

Shiten 4 fellne

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 20:34 ,

Shitet vetura

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 20:11 ,

fellne

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 14:59 ,

Shiten

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 20:00 ,

ford eskord

380 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 11:27 ,

Atego 8-18 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 11:48 ,

Shitet komplet muzika per kerr me pajaqall

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 22:37 ,

shes limani shum i mir dhe i madh me plot limana

99 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 19:20 ,

Moskvich

3 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Dhj 14:18 ,

Shitet nrrohet

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 14:21 ,

Tertaq

950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 15:52 ,

Shes Rimorkio per Kafsh shum tmir dhe lir

235 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 21:11 ,

Shum mir osht atego

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Korr 21:30 ,

shitet graand skuter 150 kubik 2009 per dy persona

600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Maj 16:34 ,

golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 17:48 ,

Passat 2

1 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 16:02 ,

SHPORET ALFA

220 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 01:04 ,

OPEL Astra diesel

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 19:02 ,

Shes hilltin e madh shum tmir

230 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 12:01 ,

shitet kadoti urgjent

330 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 19:17 ,

Shes jakne te ardhura nga Zvicra

5 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Nën 16:35 ,

Syze per ski

25 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 21:22 ,

opel frontera4+4

4 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Korr 16:15 ,

Shitet Kampshtepiz Ndrrohet me vetur +shtoj pare

1 349 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 19:46 ,

Mjedrrat jan Blliz dhe pollk

18 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 14:46 ,

Kamion Mercedes me ftohje (frigo)

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Pri 17:00 ,

bmw

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 21:53 ,

Blers serjoz

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 22:47 ,

Atego 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 19:27 ,

goma 16c 195-75 25€

25 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 09:31 ,

Paisje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim