Deçan | Makina | Vetura | Artega | Model tjetër

26 Maj 15:36 ,

U SHIT

1 850 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 04:35 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 15:52 ,

Shes Rimorkio per Kafsh shum tmir dhe lir

235 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 19:02 ,

Shes hilltin e madh shum tmir

230 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim