Deçan | Makina | Vetura | Artega

GT , 4
20 Shk 15:05 ,

Opell fronter 2.5 dizell 4×4.klim. ngjendje shum t

2 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 04:35 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 15:52 ,

Shes rimorkio urgjent

200 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 15:52 ,

Shes Rimorkio per Kafsh shum tmir dhe lir

235 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 21:02 ,

Shes 2 guma te reja nr.14

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 14:40 ,

gfg

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 10:00 ,

Shes maqin qe shkoklon dhe blun urgjent

140 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 19:02 ,

Shes hilltin e madh shum tmir

230 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim