Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Artega

18 Mar 20:11 ,

fellne

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 22:37 ,

shes limani shum i mir dhe i madh me plot limana

99 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim