Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Artega

GT , 22
26 Maj 15:36 ,

U SHIT

1 850 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 22:49 ,

Biciklet

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 17:08 ,

Rimorkjo

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Mar 19:00 ,

Alo

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Jan 00:16 ,

Shes Fellnet 195 60 R15 dhe 185 65 R15

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Jan 02:00 ,

shes llusterin

20 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 04:35 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Nën 04:35 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Nën 04:35 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 08:59 ,

SHES BICIKLETEN

60 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Gush 20:58 ,

Shiten 4 fellne

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 20:34 ,

Shitet vetura

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Pri 22:44 ,

Opel corsa gjendje te mir Vrejte vetura ska librez

250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 19:01 ,

Skuteri 49kubik orgjinal

230 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 15:34 ,

reno clio

420 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 16:45 ,

Reno clio

420 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 22:20 ,

shes makınen ne gjendje te rregullt

12 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 19:20 ,

Moskvich

3 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Korr 21:30 ,

shitet graand skuter 150 kubik 2009 per dy persona

600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 18:25 ,

Shporet gjysem alfa

178 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 12:01 ,

shitet kadoti urgjent

330 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Tet 15:13 ,

Ink cartridge t009

25 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 13:02 ,

Stuf e kombinume 40 kw

800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 19:46 ,

Mjedrrat jan Blliz dhe pollk

18 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 11:04 ,

Maslinos belg 7 muj

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Nën 21:39 ,

Shes molla

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 17:04 ,

u shit flm merr jep

300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Korr 14:34 ,

telefon samsung

45 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 21:04 ,

shes qader djelli 4×3

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 09:31 ,

Paisje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 16:58 ,

Solo 639 benzin -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
31 Tet 19:52 ,

dfgkld;kgldfslg

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim