Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Artega

GT , 71
26 Maj 15:36 ,

U SHIT

1 850 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 10:38 ,

shes bicikllen n gjendje t mir pune

20 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 22:49 ,

Biciklet

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 17:08 ,

Rimorkjo

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Pri 20:28 ,

Citroen xsara

1 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 16:36 ,

Shes kosa t barit

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Mar 22:28 ,

printer

35 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 18:20 ,

Traktor fergusan 539

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Shk 16:29 ,

Shiten Karcher dhe fshisa pastrim kimik

600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 18:12 ,

Shes kompresorin 1500 litra ndrrim me vetur

1 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Jan 09:21 ,

airport taxi ne te gjith ballkanin

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 15:27 ,

ffff

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Jan 00:16 ,

Shes Fellnet 195 60 R15 dhe 185 65 R15

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Jan 13:21 ,

Trenerka 23€

23 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 02:00 ,

shes llusterin

20 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 12:43 ,

Ulese per femije ne veture

7 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 20:50 ,

Marr vetura me kompenzim "Fasada izolime mallter "

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 21:07 ,

shes astren ngjendje t rregullt

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 20:10 ,

Shitet burgia e dheut urgjent

170 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Tet 20:50 ,

Makin per pambuk sheqer

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 08:59 ,

SHES BICIKLETEN

60 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Tet 16:32 ,

Shitet

9 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 19:16 ,

Goma

135 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Tet 07:24 ,

shes dishalicen zipo

500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 00:00 ,

Shiten per BMW -140euro

140 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 23:52 ,

Shitet trraktorri bauman gjerman ngjendje te mir

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 20:44 ,

Shitet trraktorri gjerman BAUMAN

1 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 20:34 ,

Shitet vetura

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Pri 22:44 ,

Opel corsa gjendje te mir Vrejte vetura ska librez

250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 23:45 ,

Pajisje per Piktor

90 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Mar 19:01 ,

Skuteri 49kubik orgjinal

230 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Mar 17:58 ,

Shitet golf 2 1.6 dizel

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Mar 08:42 ,

Jetmiri

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 20:11 ,

fellne

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 14:59 ,

Shiten

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 20:00 ,

ford eskord

380 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 18:07 ,

ford eskord

380 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 15:34 ,

reno clio

420 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 16:45 ,

Reno clio

420 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 20:22 ,

golf 2 disel

380 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 16:13 ,

golf 2 disel

380 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 22:20 ,

shes makınen ne gjendje te rregullt

12 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 12:20 ,

shitet pezho

380 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 16:39 ,

shitet pikapi

430 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 11:48 ,

Shitet komplet muzika per kerr me pajaqall

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 11:28 ,

Ford fiesta

380 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 12:43 ,

Lenovo

111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Jan 19:03 ,

Shes ps 3 !!urgjent!!

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim