Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Asia Motors | Model tjetër

Sot 04:36 ,

Kacik

70 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 06:10 ,

Golf 2

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Maj 10:46 ,

Shitet turbina 1.9 tdi per sharan audi passd

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Pri 00:02 ,

shes

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 21:05 ,

Shiten drut me meter35 euro metra trasha

35 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Jan 04:33 ,

Gogo

40 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 04:35 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 17:41 ,

E SHES THESIN SE SHES THESIN

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 14:18 ,

Mercedes

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 22:01 ,

fasad

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 07:02 ,

Iveco Misibus ne shitje, 2002

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: > 500 000
19 Mar 21:01 ,

Samsung S6 Blue Edition

65 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Nën 00:40 ,

Shofer bagerist

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Tet 16:16 ,

shitet urgjente gollfe treshe

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 12:55 ,

shitet gjeta

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 13:03 ,

Kosilica na benzin

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 14:33 ,

shes opel zafira 2.0 Diesel (automatik) rks 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 11:45 ,

Urgjent shes makinen AEG

25 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 22:07 ,

Vetur E vogel

800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 15:02 ,

Got coca cola

1 090 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 18:44 ,

Shes inkubator full automatik 96 vo.Urgjent.NDRRIM

160 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 12:44 ,

shitet zafira

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 12:36 ,

Bejm transportin e veturave etj..

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 14:55 ,

Shes pjes pe kto vetura

55 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 20:45 ,

Shes duj

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 18:29 ,

Shes dru bungu

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 21:54 ,

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 21:26 ,

shes skuterin

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 07:25 ,

Shes fellne 225 50 R15

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 21:03 ,

Bejm izolim, lyerje me pomp te mallterit,lepak

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 19:20 ,

shitet

2 885 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 21:37 ,

T5

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 19:38 ,

Lopa

1 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 07:38 ,

Traktori osht ne gjendje porfekte

4 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 11:53 ,

kosa

800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 20:43 ,

Shitet

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim