Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Asia Motors | Model tjetër

18 Qer 07:02 ,

Iveco Misibus ne shitje, 2002

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: > 500 000
Në fillim