Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Asia Motors | Rocsta

17 Qer 18:09 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Qer 06:15 ,

Stihl 45 dhe 32 origjinal me garancion ndrrim

280 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 21:01 ,

Uu shit flm merrjep

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Maj 09:52 ,

4 guma 225.65.16C gati treja urgjent

35 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 19:10 ,

Shitet zmadhusi

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 18:40 ,

Goma 16c te reja flak

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 21:18 ,

Shes shpric

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 19:07 ,

Shitet kamjoneta

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 13:27 ,

Shitet motorri 250.kv.4rrotsh ne gjendje te rregul

1 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Jan 15:24 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 21:41 ,

golf 2

560 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Jan 15:49 ,

Shes gjeten 1,6dizell ban ndrrim me tabela te huja

500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 08:11 ,

Opel Astra 1.8 benxin

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
09 Tet 19:47 ,

Shitet kamp shtepica confort line

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 13:36 ,

Rrup per makina

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Sht 20:58 ,

Shitet Kamina

170 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 00:03 ,

--iBlejm veturatt me (Defekt. ose Aksident.) _____

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Korr 01:23 ,

Shitet kerri shum i mir

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 01:43 ,

pasat

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 08:27 ,

Qen haski 1 vjeqar

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 23:52 ,

Shitet trraktorri 1500euro ngjendje te mir

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 15:54 ,

Shiten

350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Pri 11:08 ,

Shes 4 guma 15 per gjypa urgjent

60 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 19:10 ,

jetta 2.0 tdi

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 20:36 ,

Shitet nrrohet

630 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 22:27 ,

Vetur

1 400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Jan 07:13 ,

Gjenerator disel 8 kw

500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 10:45 ,

Shite goma shum te mira

170 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 23:37 ,

riparoi mobile fellne etj

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 21:03 ,

Shes fellnet

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 14:15 ,

Kumbulla amerikane

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 12:59 ,

Shitet

100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Maj 08:43 ,

Dyer dhe dritare te drurit

350 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Shk 20:43 ,

shes qenin shum shum i bukur urgjent

35 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 20:21 ,

fgsdfgt

21 213 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 11:13 ,

Shes radion

40 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 15:36 ,

Goma continental

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Nën 13:26 ,

Agergat

350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Tet 20:41 ,

Rimorkio

1 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 13:40 ,

NDRROJ SHES GOMAT NR.13 ME GOMA NR.15 SI TE REJA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 21:55 ,

1.6

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Pri 20:08 ,

shitje

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 10:10 ,

Tavolina per terasa , restaurante dhe kafiteri

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 15:40 ,

Ballanserk per Goma

1 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 14:42 ,

Still

270 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 23:00 ,

karrikat

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 04:26 ,

hsns

2 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 09:52 ,

shkopinj italian me fara dhe susam

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Gush 23:34 ,

USHITTT FlmMERRJEP

6 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 19:16 ,

Drita katrore per kombi 2-sh

70 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim