Besianë | Makina | Vetura | Asia Motors | Rocsta

29 Jan 15:24 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 15:54 ,

Shiten

350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Jan 07:13 ,

Gjenerator disel 8 kw

500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 08:43 ,

Dyer dhe dritare te drurit

350 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim