Ferizaj | Makina | Vetura | Asia Motors | Rocsta

15 Jan 21:41 ,

golf 2

560 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Tet 19:47 ,

Shitet kamp shtepica confort line

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 01:23 ,

Shitet kerri shum i mir

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 08:27 ,

Qen haski 1 vjeqar

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 23:52 ,

Shitet trraktorri 1500euro ngjendje te mir

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 23:37 ,

riparoi mobile fellne etj

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 21:55 ,

1.6

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 10:10 ,

Tavolina per terasa , restaurante dhe kafiteri

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim