Deçan | Makina | Vetura | Asia Motors

20 Gush 15:02 ,

Stihl 45 dhe 32 origjinal me garancion ndrrim

280 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 09:52 ,

4 guma 225.65.16C gati treja urgjent

35 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 13:27 ,

Shitet motorri 250.kv.4rrotsh ne gjendje te rregul

1 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 11:08 ,

Shes 4 guma 15 per gjypa urgjent

60 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 18:44 ,

Shes inkubator full automatik 96 vo.Urgjent.NDRRIM

160 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 12:36 ,

Bejm transportin e veturave etj..

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 20:21 ,

fgsdfgt

21 213 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim