Prishtinë | Makina | Vetura | Asia Motors

08 Tet 13:36 ,

Rrup per makina

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Gush 17:41 ,

E SHES THESIN SE SHES THESIN

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 19:10 ,

jetta 2.0 tdi

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 21:01 ,

Samsung S6 Blue Edition

65 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Tet 21:03 ,

Shes fellnet

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 14:33 ,

shes opel zafira 2.0 Diesel (automatik) rks 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 18:29 ,

Shes dru bungu

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 15:40 ,

Ballanserk per Goma

1 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 23:00 ,

karrikat

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 09:52 ,

shkopinj italian me fara dhe susam

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim