Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Asia Motors

Sot 16:29 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Maj 10:46 ,

Shitet turbina 1.9 tdi per sharan audi passd

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 21:01 ,

Uu shit flm merrjep

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 13:27 ,

Shitet motorri 250.kv.4rrotsh ne gjendje te rregul

1 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Dhj 08:11 ,

Opel Astra 1.8 benxin

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
14 Nën 04:35 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 13:36 ,

Rrup per makina

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Sht 00:03 ,

--iBlejm veturatt me (Defekt. ose Aksident.) _____

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Nën 00:40 ,

Shofer bagerist

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Gush 14:15 ,

Kumbulla amerikane

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 13:03 ,

Kosilica na benzin

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 12:59 ,

Shitet

100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Maj 08:43 ,

Dyer dhe dritare te drurit

350 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Nën 13:26 ,

Agergat

350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Nën 18:29 ,

Shes dru bungu

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 13:40 ,

NDRROJ SHES GOMAT NR.13 ME GOMA NR.15 SI TE REJA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 20:08 ,

shitje

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 21:03 ,

Bejm izolim, lyerje me pomp te mallterit,lepak

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim