Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Asia Motors

Rocsta , 34
25 Maj 10:46 ,

Shitet turbina 1.9 tdi per sharan audi passd

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 21:01 ,

Uu shit flm merrjep

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 19:10 ,

Shitet zmadhusi

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 00:02 ,

shes

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 18:40 ,

Goma 16c te reja flak

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 21:18 ,

Shes shpric

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 19:07 ,

Shitet kamjoneta

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 15:24 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 21:41 ,

golf 2

560 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Jan 04:33 ,

Gogo

40 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 15:49 ,

Shes gjeten 1,6dizell ban ndrrim me tabela te huja

500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 08:11 ,

Opel Astra 1.8 benxin

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
08 Tet 13:36 ,

Rrup per makina

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Gush 14:18 ,

Mercedes

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Qer 01:43 ,

pasat

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 07:02 ,

Iveco Misibus ne shitje, 2002

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: > 500 000
31 Maj 08:27 ,

Qen haski 1 vjeqar

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 23:52 ,

Shitet trraktorri 1500euro ngjendje te mir

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 11:08 ,

Shes 4 guma 15 per gjypa urgjent

60 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 19:10 ,

jetta 2.0 tdi

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 22:27 ,

Vetur

1 400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Jan 07:13 ,

Gjenerator disel 8 kw

500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 00:40 ,

Shofer bagerist

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Nën 23:37 ,

riparoi mobile fellne etj

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 16:16 ,

shitet urgjente gollfe treshe

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 21:03 ,

Shes fellnet

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 12:55 ,

shitet gjeta

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 14:15 ,

Kumbulla amerikane

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 13:03 ,

Kosilica na benzin

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 12:59 ,

Shitet

100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Qer 14:33 ,

shes opel zafira 2.0 Diesel (automatik) rks 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 11:45 ,

Urgjent shes makinen AEG

25 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 22:07 ,

Vetur E vogel

800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 08:43 ,

Dyer dhe dritare te drurit

350 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Shk 12:36 ,

Bejm transportin e veturave etj..

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 20:43 ,

shes qenin shum shum i bukur urgjent

35 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 20:21 ,

fgsdfgt

21 213 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 14:55 ,

Shes pjes pe kto vetura

55 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 15:36 ,

Goma continental

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Nën 13:26 ,

Agergat

350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Nën 18:29 ,

Shes dru bungu

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 20:41 ,

Rimorkio

1 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 13:40 ,

NDRROJ SHES GOMAT NR.13 ME GOMA NR.15 SI TE REJA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 21:55 ,

1.6

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Maj 21:54 ,

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 10:10 ,

Tavolina per terasa , restaurante dhe kafiteri

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 15:40 ,

Ballanserk per Goma

1 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 21:03 ,

Bejm izolim, lyerje me pomp te mallterit,lepak

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 23:00 ,

karrikat

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 23:34 ,

USHITTT FlmMERRJEP

6 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim