Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Asia Motors

Rocsta , 52
22 Korr 12:59 ,

Shitet

100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Qer 14:33 ,

shes opel zafira 2.0 Diesel (automatik) rks 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 11:45 ,

Urgjent shes makinen AEG

25 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 22:07 ,

Vetur E vogel

800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 08:43 ,

Dyer dhe dritare te drurit

350 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 15:02 ,

Got coca cola

1 090 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 18:44 ,

Shes inkubator full automatik 96 vo.Urgjent.NDRRIM

160 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 12:44 ,

shitet zafira

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 12:36 ,

Bejm transportin e veturave etj..

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 20:43 ,

shes qenin shum shum i bukur urgjent

35 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 20:21 ,

fgsdfgt

21 213 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 14:55 ,

Shes pjes pe kto vetura

55 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 11:13 ,

Shes radion

40 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 20:45 ,

Shes duj

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Nën 15:36 ,

Goma continental

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Nën 13:26 ,

Agergat

350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Nën 18:29 ,

Shes dru bungu

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 20:41 ,

Rimorkio

1 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 13:40 ,

NDRROJ SHES GOMAT NR.13 ME GOMA NR.15 SI TE REJA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 21:55 ,

1.6

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Maj 21:54 ,

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 20:08 ,

shitje

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 10:10 ,

Tavolina per terasa , restaurante dhe kafiteri

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 15:40 ,

Ballanserk per Goma

1 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 14:42 ,

Still

270 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 21:26 ,

shes skuterin

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 07:25 ,

Shes fellne 225 50 R15

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 21:03 ,

Bejm izolim, lyerje me pomp te mallterit,lepak

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 19:20 ,

shitet

2 885 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 21:37 ,

T5

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 23:00 ,

karrikat

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 04:26 ,

hsns

2 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 09:52 ,

shkopinj italian me fara dhe susam

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Gush 23:34 ,

USHITTT FlmMERRJEP

6 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 19:38 ,

Lopa

1 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 19:16 ,

Drita katrore per kombi 2-sh

70 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 07:38 ,

Traktori osht ne gjendje porfekte

4 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 11:53 ,

kosa

800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 20:43 ,

Shitet

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Nën 16:01 ,

Shes paisjete gazit per makina

200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim