Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aston Martin | AR1

02 Shk 18:55 ,

Golf 2 dizell

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 01:28 ,

Fellne

85 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Dhj 21:36 ,

Shiten Dy shkall Rimorkios shlepit

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 17:27 ,

Shitet urgjent

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Gush 12:39 ,

Super oferte!!!!! shitet shporet me gaz(plin) 550$

490 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Nën 19:43 ,

kamion

2 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 11:17 ,

shitet shtilli 181

170 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 14:38 ,

Ascona

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim