Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aston Martin | Cygnet

10 Qer 10:40 ,

opel 1.3 benzin rks i skadum

380 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Mar 11:36 ,

Opel corsa 1,2 benzin ngjendje shum te mir

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 16:04 ,

Kuzhina klasike mbretrore me porosi

900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 15:45 ,

Josef

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 21:11 ,

muzik

170 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim