Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aston Martin | DB

22 Pri 18:38 ,

Golf 2 benxin plin 1.6 shitet nrrohet

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Korr 15:43 ,

Denime Police������‍♂️������‍♂️������‍♂️��

111 111 111 111 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Sht 18:03 ,

shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 21:22 ,

Shes paisjet komplet per Autolarje!

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim