Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aston Martin | DB7

26 Qer 11:14 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

11 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 10:49 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN RKS AKSIDENT DEFEKT PA DFT

111 111 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
12 Jan 15:14 ,

Golf 2

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 04:35 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Jan 09:38 ,

Zgara ne shitje

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 22:36 ,

VW Golf 2 -00

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim