Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aston Martin | DB9

06 Gush 08:44 ,

Montojm Kamera , Alarma nga firma Hik Vizion

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 15:21 ,

Shtill 24 bai ndrrim me vetur shtoj pare

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Dhj 11:16 ,

Tv per vetura

55 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim