Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aston Martin | Lagonda

20 Maj 12:02 ,

Shesum hulaja ne zbritje nga 700 ne 499

499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 18:03 ,

Llaptop

180 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Jan 16:52 ,

Shiten

220 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 14:24 ,

shitet skuteri

400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 14:50 ,

still

270 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 20:15 ,

Barcod per Supermarkete

110 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 17:07 ,

RENTA CAR

12 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim