Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aston Martin | Model tjetër

26 Gush 15:43 ,

Marlin

8 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 14:13 ,

vetura

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 13:30 ,

Fellne nr 15

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim