Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aston Martin | Rapide

04 Pri 21:37 ,

Nikon

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Dhj 18:34 ,

Shes maqinen per hekjen e ngjyres me zall

650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim