Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aston Martin | V8

19 Pri 11:41 ,

Aston Martin V8

600 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 19:00 ,

Fellna

280 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Tet 01:09 ,

Shes Opel Aster karav

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Gush 02:52 ,

Shes golden retriver

70 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Gush 22:27 ,

Opel Ascona

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim