Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aston Martin | Vanquish

Dje 07:28 ,

Kombi

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim