Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aston Martin | Vantage

06 Korr 19:28 ,

Golf 2

1 850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 13:16 ,

Shes X-BOX 360 me 4CD lojra me dorz origjinale

170 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 10:59 ,

Auto pjes

40 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim