Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aston Martin | Virage

03 Korr 06:48 ,

shes opel ascon

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Jan 12:09 ,

Shitet Opel Astra 1.4 Benzin

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Shk 12:23 ,

Bicklet

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim