Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aston Martin

AR1 , 5
Cygnet , 1
DB7 , 3
DBS , 2
Lagonda , 1
V8 , 2
Vantage , 1
Virage , 2
03 Qer 06:48 ,

shes opel ascon

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Maj 10:49 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN RKS AKSIDENT DEFEKT PA DFT

111 111 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Pri 11:41 ,

Aston Martin V8

600 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 11:36 ,

Opel corsa 1,2 benzin ngjendje shum te mir

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 02:14 ,

Shes oren

1 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 04:43 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 04:35 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
26 Gush 15:43 ,

Marlin

8 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 20:42 ,

Shes fellnet per golf 4

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 21:36 ,

Shiten Dy shkall Rimorkios shlepit

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 17:27 ,

Shitet urgjent

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Gush 12:39 ,

Super oferte!!!!! shitet shporet me gaz(plin) 550$

490 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Mar 14:24 ,

shitet skuteri

400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 12:09 ,

Shitet Opel Astra 1.4 Benzin

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Dhj 08:36 ,

Shitet matorri i opell omeges 2.0 qmimi 170

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 22:27 ,

Opel Ascona

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Dhj 11:17 ,

shitet shtilli 181

170 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 16:58 ,

shite motori

129 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Korr 13:16 ,

Shes X-BOX 360 me 4CD lojra me dorz origjinale

170 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 14:38 ,

Ascona

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim