Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aston Martin

AR1 , 7
Cygnet , 2
DB , 3
DB7 , 4
DBS , 4
Lagonda , 5
Rapide , 2
V8 , 4
Vanquish , 1
Vantage , 3
Virage , 3
Dje 07:28 ,

Kombi

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 06:48 ,

shes opel ascon

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 12:02 ,

Shesum hulaja ne zbritje nga 700 ne 499

499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 10:49 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN RKS AKSIDENT DEFEKT PA DFT

111 111 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Pri 11:41 ,

Aston Martin V8

600 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 21:37 ,

Nikon

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Mar 11:36 ,

Opel corsa 1,2 benzin ngjendje shum te mir

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 15:42 ,

Shitet zmadhusi

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 18:55 ,

Golf 2 dizell

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Jan 15:14 ,

Golf 2

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Jan 16:52 ,

Shiten

220 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 18:34 ,

Shes maqinen per hekjen e ngjyres me zall

650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Nën 15:45 ,

Josef

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Tet 10:27 ,

Skele

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 01:28 ,

Fellne

85 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Mar 20:42 ,

Shes fellnet per golf 4

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 17:27 ,

Shitet urgjent

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Gush 12:39 ,

Super oferte!!!!! shitet shporet me gaz(plin) 550$

490 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Korr 15:43 ,

Denime Police������‍♂️������‍♂️������‍♂️��

111 111 111 111 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Mar 14:24 ,

shitet skuteri

400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 12:09 ,

Shitet Opel Astra 1.4 Benzin

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Dhj 08:36 ,

Shitet matorri i opell omeges 2.0 qmimi 170

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 19:43 ,

kamion

2 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 01:09 ,

Shes Opel Aster karav

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 18:03 ,

shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 11:17 ,

golf 3

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Gush 02:52 ,

Shes golden retriver

70 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Gush 22:27 ,

Opel Ascona

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Korr 19:28 ,

Golf 2

1 850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 14:13 ,

vetura

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 13:30 ,

Fellne nr 15

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Dhj 11:17 ,

shitet shtilli 181

170 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 16:58 ,

shite motori

129 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Korr 13:16 ,

Shes X-BOX 360 me 4CD lojra me dorz origjinale

170 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 14:38 ,

Ascona

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 21:22 ,

Shes paisjet komplet per Autolarje!

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Mar 22:36 ,

VW Golf 2 -00

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Shk 12:23 ,

Bicklet

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 11:49 ,

Shes urxhent smart balence walen

270 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 20:15 ,

Barcod per Supermarkete

110 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 10:59 ,

Auto pjes

40 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Gush 17:07 ,

RENTA CAR

12 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim